Købe LTC4440IS6#TRMPBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 8 V ~ 15 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | SOT-23-6 |
| Serie: | - |
| Stigning / Falltid (Typ): | 10ns, 7ns |
| Emballage: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfælde: | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Andre navne: | LTC4440IS6#TRMPBFDKR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal drivere: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 4 Weeks |
| Producentens varenummer: | LTC4440IS6#TRMPBF |
| Logisk spænding - VIL, VIH: | 1.3V, 1.6V |
| Input Type: | Non-Inverting |
| Høj sidespænding - Max (Bootstrap): | 80V |
| Gate Type: | N-Channel MOSFET |
| Udvidet beskrivelse: | High-Side Gate Driver IC Non-Inverting SOT-23-6 |
| Driven konfiguration: | High-Side |
| Beskrivelse: | IC DRIVER HIGH/LOW SIDE SOT23-6 |
| Nuværende - Peak Output (Source, Sink): | 2.4A, 2.4A |
| Kanaltype: | Single |
| Email: | [email protected] |