Købe LTC4442IMS8E#PBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 6 V ~ 9.5 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 8-MSOP-EP |
| Serie: | - |
| Stigning / Falltid (Typ): | 12ns, 8ns |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal drivere: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 4 Weeks |
| Producentens varenummer: | LTC4442IMS8E#PBF |
| Logisk spænding - VIL, VIH: | - |
| Input Type: | Non-Inverting |
| Høj sidespænding - Max (Bootstrap): | 42V |
| Gate Type: | N-Channel MOSFET |
| Udvidet beskrivelse: | Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-MSOP-EP |
| Driven konfiguration: | Half-Bridge |
| Beskrivelse: | IC DRVR NCH MOSFET 8-MSOP |
| Nuværende - Peak Output (Source, Sink): | 2.4A, 2.4A |
| Kanaltype: | Synchronous |
| Email: | [email protected] |