Købe LTC6102HVCDD#TRPBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±): | 5 V ~ 100 V |
|---|---|
| Spænding - Indgangsforskydning: | 3µV |
| Leverandør Device Package: | 8-DFN (3x3) |
| Slew Rate: | - |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Output Type: | - |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | LTC6102HVCDD#TRPBF |
| Få båndbreddeprodukt: | 200kHz |
| Udvidet beskrivelse: | Current Sense Amplifier 1 Circuit 8-DFN (3x3) |
| Beskrivelse: | IC OPAMP CURR SENSE 200KHZ 8DFN |
| Nuværende - Forsyning: | 420µA |
| Nuværende - Output / Channel: | 1mA |
| Nuværende - Input Bias: | 60pA |
| Forstærker Type: | Current Sense |
| -3db båndbredde: | - |
| Email: | [email protected] |