Købe LTC6240IS5#TRMPBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±): | 2.8 V ~ 6 V |
|---|---|
| Spænding - Indgangsforskydning: | 50µV |
| Leverandør Device Package: | TSOT-23-5 |
| Slew Rate: | 10 V/µs |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Output Type: | Rail-to-Rail |
| Andre navne: | LTC6240IS5#TRMPBF-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 7 Weeks |
| Producentens varenummer: | LTC6240IS5#TRMPBF |
| Få båndbreddeprodukt: | 18MHz |
| Udvidet beskrivelse: | General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail TSOT-23-5 |
| Beskrivelse: | IC OPAMP GP 18MHZ RRO TSOT23-5 |
| Nuværende - Forsyning: | 2mA |
| Nuværende - Output / Channel: | 30mA |
| Nuværende - Input Bias: | 0.2pA |
| Forstærker Type: | General Purpose |
| -3db båndbredde: | - |
| Email: | [email protected] |