Købe LTC6752IMS8-2#PBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±): | 2.45 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Spænding - Indgangsforskydning (Max): | 5.5mV @ 5V |
| Type: | General Purpose |
| Leverandør Device Package: | 8-MSOP |
| Serie: | - |
| Forplantningsforsinkelse (Max): | 5.3ns |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Type: | CMOS |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal elementer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | LTC6752IMS8-2#PBF |
| Hysterese: | - |
| Udvidet beskrivelse: | Comparator General Purpose CMOS 8-MSOP |
| Beskrivelse: | IC COMPARATOR 280MHZ 8MSOP |
| Nuværende - Quiescent (Max): | 2.65mA |
| Nuværende - Output (Typ): | 19mA @ 5V |
| Nuværende - Input Bias (Max): | 1.6µA @ 5V |
| CMRR, PSRR (Typ): | - |
| Email: | [email protected] |