Købe LTC6993CS6-1#TRMPBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 2.25 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | TSOT-23-6 |
| Serie: | LTC®6993 |
| Schmitt Trigger Input: | No |
| Forplantningsforsinkelse: | 11ns |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Andre navne: | LTC6993CS6-1#TRMPBF-ND LTC6993CS6-1#TRMPBFTR LTC6993CS61TRMPBF |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 4 Weeks |
| Producentens varenummer: | LTC6993CS6-1#TRMPBF |
| Logik Type: | Monostable |
| Uafhængige kredsløb: | 1 |
| Udvidet beskrivelse: | Monostable Multivibrator TSOT-23-6 |
| Beskrivelse: | IC MONO MULTIVIBRATOR TSOT23-6 |
| Nuværende - Output High, Low: | 16mA, 16mA |
| Email: | [email protected] |