Købe LTM8061IV-4.2#PBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning (Max): | 32V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 77-LGA (15x9) |
| Serie: | µModule® |
| Programmerbare funktioner: | Current, Timer |
| Emballage: | Tray |
| Pakke / tilfælde: | 77-BLGA |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Antal celler: | 1 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 7 Weeks |
| Producentens varenummer: | LTM8061IV-4.2#PBF |
| grænseflade: | - |
| Fejlbeskyttelse: | - |
| Udvidet beskrivelse: | Charger IC Lithium-Ion/Polymer 77-LGA (15x9) |
| Beskrivelse: | IC BATTERY CHARGER 4.2V 77-LGA |
| Nuværende - Opladning: | Constant - Programmable |
| Ladestrøm - Maks: | 2A |
| Batteripakke Spænding: | 4.2V |