Købe LX8117A-33CDD med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output: | 3.3V |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | Up to 15V |
| Spænding - Dropout (Typisk): | 1.15V @ 1A |
| Leverandør Device Package: | TO-263, Power |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 125°C |
| Antal regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Producentens varenummer: | LX8117A-33CDD |
| Udvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V TO-263, Power |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 3.3V TO263 |
| Nuværende - Output: | - |
| Nuværende - Grænse (Min): | 1A |