Købe M74HC299B1R med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 2 V ~ 6 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 20-DIP |
| Serie: | 74HC |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Andre navne: | 497-1817-5 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Antal kredsløb: | 8-Bit |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | M74HC299B1R |
| Logik Type: | Universal Shift Register |
| Udvidet beskrivelse: | Universal Shift Register 8-Bit 20-DIP |
| Beskrivelse: | IC UNIV SHIFT REGISTER 20DIP |
| Nuværende - Output High, Low: | 5.2mA, 5.2mA |
| Email: | [email protected] |