Købe MA2Q73900L med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis: | 800mV @ 700mA |
|---|---|
| Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max): | 90V |
| Leverandør Device Package: | NMiniP2-J1 |
| Fart: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Reverse Recovery Time (trr): | 100ns |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | DO-214BA |
| Andre navne: | MA2Q73900LTR MA739-(TX) MA739-TX MA739TR MA739TR-ND |
| Driftstemperatur - Junction: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | MA2Q73900L |
| Udvidet beskrivelse: | Diode Schottky 90V 700mA Surface Mount NMiniP2-J1 |
| Diodetype: | Schottky |
| Beskrivelse: | DIODE SCHOTTKY 90V 700MA NMINIP2 |
| Nuværende - Reverse Lækage @ Vr: | 1mA @ 90V |
| Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io): | 700mA |
| Kapacitans @ Vr, F: | 50pF @ 10V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |