Købe MA3XD2100L med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis: | 400mV @ 1A |
|---|---|
| Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max): | 15V |
| Leverandør Device Package: | Mini3-G1 |
| Fart: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Reverse Recovery Time (trr): | 12ns |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Andre navne: | MA3XD21 MA3XD2100LTR MA3XD21TR MA3XD21TR-ND |
| Driftstemperatur - Junction: | 125°C (Max) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | MA3XD2100L |
| Udvidet beskrivelse: | Diode Schottky 15V 1A Surface Mount Mini3-G1 |
| Diodetype: | Schottky |
| Beskrivelse: | DIODE SCHOTTKY 15V 1A MINI3 |
| Nuværende - Reverse Lækage @ Vr: | 1.5mA @ 6V |
| Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io): | 1A |
| Kapacitans @ Vr, F: | 180pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |