Købe MA5KP90CAE3 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Reverse Standoff (Typ): | 90V |
|---|---|
| Spænding - Klemme (Max) @ Ipp: | 146V |
| Spænding - Opdeling (Min): | 100V |
| Type: | Zener |
| Leverandør Device Package: | DO-204AR |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 5000W (5kW) |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | DO-204AR, Axial |
| Andre navne: | 1086-4034 1086-4034-MIL |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | MA5KP90CAE3 |
| Beskrivelse: | TVS DIODE 90VWM 146VC DO204AR |
| Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 34A |