Købe MAL202114682E3 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 10V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.709" Dia x 1.181" L (18.00mm x 30.00mm) |
| Serie: | ASM 021 |
| Ripple Current: | 1.59A |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Axial, Can |
| Andre navne: | 2222 021 14682 222202114682 4014PHBK |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | MAL202114682E3 |
| Levetid @ Temp.: | 8000 Hrs @ 85°C |
| Blyafstand: | - |
| Impedans: | 65 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Udvidet beskrivelse: | 6800µF 10V Aluminum Capacitors Axial, Can 79 mOhm 8000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 79 mOhm |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 6800UF 20% 10V AXIAL |
| kapacitans: | 6800µF |