Købe MAL202133471E3 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 6.3V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.315" Dia x 0.433" L (8.00mm x 11.00mm) |
| Serie: | ASM 021 |
| Ripple Current: | 260mA |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfælde: | Axial, Can |
| Andre navne: | 2222 021 33471 222202133471 4000PHTB |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 12 Weeks |
| Producentens varenummer: | MAL202133471E3 |
| Levetid @ Temp.: | 2500 Hrs @ 85°C |
| Blyafstand: | - |
| Impedans: | 640 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Udvidet beskrivelse: | 470µF 6.3V Aluminum Capacitors Axial, Can 850 mOhm 2500 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 850 mOhm |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 470UF 20% 6.3V AXIAL |
| kapacitans: | 470µF |