Købe MAL203124221E3 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 10V |
|---|---|
| Tolerance: | -10%, +50% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.256" Dia x 0.709" L (6.50mm x 18.00mm) |
| Serie: | 031 AS |
| Ripple Current: | 210mA @ 100Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Axial, Can |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | MAL203124221E3 |
| Levetid @ Temp.: | 3000 Hrs @ 85°C |
| Blyafstand: | - |
| Impedans: | 730 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Udvidet beskrivelse: | 220µF 10V Aluminum Capacitors Axial, Can 1.45 Ohm @ 100Hz 3000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 1.45 Ohm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 220UF 10V AXIAL |
| kapacitans: | 220µF |