Købe MAL203870101E3 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 35V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Serie: | 038 RSU |
| Ripple Current: | 210mA @ 100Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | MAL203870101E3 |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Blyafstand: | 0.098" (2.50mm) |
| Impedans: | - |
| Højde - Siddende (Max): | 0.490" (12.50mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 100µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL |
| kapacitans: | 100µF |