Købe MAL205647682E3 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 40V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Serie: | 056 PSM-SI |
| Ripple Current: | 3.06A @ 100Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can - Snap-In |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 11 Weeks |
| Producentens varenummer: | MAL205647682E3 |
| Levetid @ Temp.: | 12000 Hrs @ 85°C |
| Blyafstand: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedans: | 50 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | 1.654" (42.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 6800µF 40V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 58 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 58 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 6800UF 20% 40V SNAP |
| kapacitans: | 6800µF |