Købe MAL205723331E3 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 250V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Serie: | 057 PSM-SI |
| Ripple Current: | 1.49A @ 100Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can - Snap-In - 3 Lead |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | MAL205723331E3 |
| Levetid @ Temp.: | 12000 Hrs @ 85°C |
| Blyafstand: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedans: | 265 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | 1.654" (42.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 330µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 440 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 440 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP |
| kapacitans: | 330µF |