Købe MAL205876472E3 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 25V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Serie: | 058 PLL-SI |
| Ripple Current: | 2.6A @ 100Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can - Snap-In - 3 Lead |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | MAL205876472E3 |
| Levetid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedans: | 42 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | 1.260" (32.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 4700µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 62 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 62 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 4700UF 20% 25V SNAP |
| kapacitans: | 4700µF |