Købe MAL209735101E6 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 16V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Serie: | 097 RLP 7 |
| Ripple Current: | 90mA @ 120Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 21 Weeks |
| Producentens varenummer: | MAL209735101E6 |
| Levetid @ Temp.: | 1500 Hrs @ 85°C |
| Blyafstand: | 0.197" (5.00mm) |
| Impedans: | 2.5 Ohm |
| Højde - Siddende (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 100µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 1500 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL |
| kapacitans: | 100µF |