Købe MAL210257682E3 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 450V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 2.992" Dia (76.00mm) |
| Serie: | 102 PHR-ST |
| Ripple Current: | 19.8A @ 100Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | MAL210257682E3 |
| Levetid @ Temp.: | 10000 Hrs @ 85°C |
| Blyafstand: | 1.252" (31.80mm) |
| Impedans: | 20 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | 8.886" (225.70mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 6800µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 25 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 25 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW |
| kapacitans: | 6800µF |