Købe MAL211815102E3 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 16V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.492" Dia x 1.181" L (12.50mm x 30.00mm) |
| Serie: | 118 AHT |
| Ripple Current: | 720mA |
| Polarisering: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Axial, Can |
| Andre navne: | 2222 118 15102 222211815102 4120PHBK |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | MAL211815102E3 |
| Levetid @ Temp.: | 8000 Hrs @ 125°C |
| Blyafstand: | - |
| Impedans: | 280 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Udvidet beskrivelse: | 1000µF 16V Aluminum Capacitors Axial, Can 345 mOhm 8000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 345 mOhm |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 1000UF 20% 16V AXIAL |
| kapacitans: | 1000µF |
| Applikationer: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |