Købe MAL212019101E3 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 100V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.492" Dia x 1.181" L (12.50mm x 30.00mm) |
| Serie: | 120 ATC |
| Ripple Current: | 1.14A |
| Polarisering: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Axial, Can |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | MAL212019101E3 |
| Levetid @ Temp.: | 8000 Hrs @ 125°C |
| Blyafstand: | - |
| Impedans: | 381 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Udvidet beskrivelse: | 100µF 100V Aluminum Capacitors Axial, Can 389 mOhm 8000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 389 mOhm |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 100UF 20% 100V AXIAL |
| kapacitans: | 100µF |