Købe MAL212315151E3 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 16V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.370" Dia x 0.917" L (9.40mm x 23.30mm) |
| Serie: | SAL-A 123 |
| Ripple Current: | 310mA |
| Polarisering: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Axial, Can |
| Andre navne: | 2281 123 15151 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | MAL212315151E3 |
| Levetid @ Temp.: | 20000 Hrs @ 125°C |
| Blyafstand: | - |
| Impedans: | 800 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Udvidet beskrivelse: | 150µF 16V Aluminum Capacitors Axial, Can 700 mOhm 20000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 700 mOhm |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 150UF 20% 16V AXIAL |
| kapacitans: | 150µF |