Købe MAL212384681 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 10V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.508" Dia x 1.260" L (12.90mm x 32.00mm) |
| Serie: | 123 SAL-A |
| Ripple Current: | 760mA @ 100Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfælde: | Axial, Can |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | MAL212384681 |
| Levetid @ Temp.: | 20000 Hrs @ 125°C |
| Blyafstand: | - |
| Impedans: | 200 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Udvidet beskrivelse: | 680µF 10V Aluminum Capacitors Axial, Can 550 mOhm @ 100Hz 20000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 550 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 680UF 20% 10V AXIAL |
| kapacitans: | 680µF |