Købe MAL213630471E3 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 35V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Serie: | 136 RVI |
| Ripple Current: | 650mA @ 100Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | MAL213630471E3 |
| Levetid @ Temp.: | 7000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | 0.197" (5.00mm) |
| Impedans: | 48 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | 0.866" (22.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 470µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL |
| kapacitans: | 470µF |