Købe MAL214034222E3 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 10V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Serie: | 140 RTM |
| Ripple Current: | 980mA @ 100Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | MAL214034222E3 |
| Levetid @ Temp.: | 3000 Hrs @ 125°C |
| Blyafstand: | 0.295" (7.50mm) |
| Impedans: | 50 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | 0.866" (22.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 2200µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL |
| kapacitans: | 2200µF |