Købe MAL214666471E3 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 25V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q200, 146 RTI |
| Ripple Current: | 770mA @ 100Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | MAL214666471E3 |
| Levetid @ Temp.: | 2500 Hrs @ 125°C |
| Blyafstand: | 0.197" (5.00mm) |
| Impedans: | 75 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | 0.689" (17.50mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 470µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 2500 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL |
| kapacitans: | 470µF |