Købe MAL229956122E3 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 400V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Serie: | 299 PHL-4TSI |
| Ripple Current: | 4.34A @ 100Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can - Snap-In - 4 Lead |
| Andre navne: | 4859PHBK |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fabrikantens standard ledetid: | 11 Weeks |
| Producentens varenummer: | MAL229956122E3 |
| Levetid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | 0.886" (22.50mm) |
| Impedans: | 80 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | 3.228" (82.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 1200µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 110 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 110 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 1200UF 20% 400V SNAP 4L |
| kapacitans: | 1200µF |
| Applikationer: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |