Købe MAX14521EETG+ med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | EL Lamp Driver |
| Leverandør Device Package: | 24-TQFN (4x4) |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tray |
| Pakke / tilfælde: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | MAX14521EETG+ |
| Frekvens: | 400Hz |
| Dæmpning: | Yes |
| Beskrivelse: | IC LAMP DVR EL QUAD HV 24TQFN |
| Nuværende - Forsyning: | 350µA |
| Nuværende - Output Source / Sink: | - |
| Email: | [email protected] |