Købe MAX15007CATT+T med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output: | 1.8 V ~ 10 V |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | 4 V ~ 40 V |
| Spænding - Dropout (Typisk): | 0.3V @ 50mA |
| Leverandør Device Package: | 6-TDFN-EP (3x3) |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Adjustable |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 6-WDFN Exposed Pad |
| Andre navne: | MAX15007CATT+T-ND MAX15007CATT+TTR MAX15007CATTT |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | MAX15007CATT+T |
| Udvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 1.8 V ~ 10 V 50mA 6-TDFN-EP (3x3) |
| Beskrivelse: | IC REG LDO ADJ 50MA 6TDFN |
| Nuværende - Output: | 50mA |
| Nuværende - Grænse (Min): | 80mA |
| Email: | [email protected] |