Købe MAX15303AA00+CM med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output (Min / Fast): | 0.5V |
|---|---|
| Spænding - Udgang (Max): | 5.25V |
| Spænding - Indgang (Min): | 4.5V |
| Spænding - Indgang (Max): | 14V |
| Topologi: | Buck |
| Synkron-ensretter: | Yes |
| Leverandør Device Package: | 40-TQFN (6x6) |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 40-WFQFN Exposed Pad |
| Output Type: | Adjustable |
| Output Configuration: | Positive |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal udgange: | 1 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 18 Weeks |
| Producentens varenummer: | MAX15303AA00+CM |
| Fungere: | Step-Down |
| Frequency - Switching: | 300kHz ~ 1MHz |
| Udvidet beskrivelse: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.5V 1 Output 6A 40-WFQFN Exposed Pad |
| Beskrivelse: | IC REG BUCK ADJ 6A SYNC 40TQFN |
| Nuværende - Output: | 6A |
| Email: | [email protected] |