Købe MAX16901GEE/V+ med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output (Min / Fast): | - |
|---|---|
| Spænding - Udgang (Max): | - |
| Spænding - Indgang (Min): | - |
| Spænding - Indgang (Max): | - |
| Topologi: | - |
| Synkron-ensretter: | - |
| Leverandør Device Package: | 16-QSOP |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | - |
| Output Configuration: | - |
| Driftstemperatur: | - |
| Antal udgange: | - |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | MAX16901GEE/V+ |
| Fungere: | - |
| Frequency - Switching: | - |
| Udvidet beskrivelse: | Switching Regulator IC 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Beskrivelse: | IC REG BUCK 1A 16-QSOP |
| Nuværende - Output: | - |
| Email: | [email protected] |