Købe MAX17020ETJ+ med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 6 V ~ 24 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 32-TQFN-EP (5x5) |
| Serie: | Quick-PWM™ |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | MAX17020ETJ+ |
| Udvidet beskrivelse: | Power Supplies PMIC 32-TQFN-EP (5x5) |
| Beskrivelse: | IC CTLR PWM DUAL STEP DN 32-TQFN |
| Nuværende - Forsyning: | 1mA |
| Applikationer: | Power Supplies |
| Email: | [email protected] |