Købe MAX17409GTI+ med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 28-TQFN (4x4) |
| Serie: | Quick-PWM™ |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 13 Weeks |
| Producentens varenummer: | MAX17409GTI+ |
| Udvidet beskrivelse: | Processor PMIC 28-TQFN (4x4) |
| Beskrivelse: | IC CTRLR NVIDIA CPU 28-TQFN |
| Nuværende - Forsyning: | 1.5mA |
| Applikationer: | Processor |
| Email: | [email protected] |