Købe MAX17515ELI+ med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output: | 0.75 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | 2.4 V ~ 5.5 V |
| Leverandør Device Package: | 28-LGA (6.5x10) |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tray |
| Pakke / tilfælde: | 28-BLGA |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal udgange: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | MAX17515ELI+ |
| Udvidet beskrivelse: | - Converter, FPGA Voltage Regulator IC 1 Output 28-LGA (6.5x10) |
| Beskrivelse: | IC REG CONV BUCK 5A 28LGA |
| Applikationer: | Converter, FPGA |
| Email: | [email protected] |