Købe MAX32626ITK+T med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply (Vcc / Vdd): | 1.14 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 68-TQFN (8x8) |
| Fart: | 96MHz |
| Serie: | - |
| RAM-størrelse: | 160K x 8 |
| Programhukommelsestype: | FLASH |
| Programhukommelsesstørrelse: | 512KB (512K x 8) |
| tilbehør: | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 68-WFQFN Exposed Pad |
| Oscillator Type: | Internal |
| Driftstemperatur: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Antal I / O: | 40 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 11 Weeks |
| Producentens varenummer: | MAX32626ITK+T |
| Udvidet beskrivelse: | ARM® Cortex®-M4F - Microcontroller IC 32-Bit 96MHz 512KB (512K x 8) FLASH 68-TQFN (8x8) |
| EEPROM-størrelse: | - |
| Beskrivelse: | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 68TQFN |
| Datakonvertere: | A/D 4x10b |
| Core Size: | 32-Bit |
| Core Processor: | ARM® Cortex®-M4F |
| Connectivity: | 1-Wire, I²C, SPI, UART/USART, USB |
| Email: | [email protected] |