Købe MAX3949ETE+T med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 2.95 V ~ 3.63 V |
|---|---|
| Type: | Laser Diode Driver |
| Leverandør Device Package: | 16-TQFN (3x3) |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Andre navne: | MAX3949ETE+T-ND MAX3949ETE+TR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 95°C |
| Antal kanaler: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | MAX3949ETE+T |
| Udvidet beskrivelse: | Laser Driver IC 11.3Gbps 1 Channel 2.95 V ~ 3.63 V 16-TQFN (3x3) |
| Beskrivelse: | IC LASER DVR AC-COUPLED 16TQFN |
| Datahastighed: | 11.3Gbps |
| Nuværende - Forsyning: | 55mA |
| Nuværende - Modulation: | 85mA |
| Nuværende - Bias: | 105mA |
| Email: | [email protected] |