Købe MAX40007ANT+ med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±): | 1.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spænding - Indgangsforskydning: | 300µV |
| Leverandør Device Package: | 6-WLP (1.07x0.73) |
| Slew Rate: | 0.012 V/µs |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 6-XFBGA, WLBGA |
| Output Type: | Rail-to-Rail |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | MAX40007ANT+ |
| Få båndbreddeprodukt: | 15kHz |
| Udvidet beskrivelse: | General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 6-WLP (1.07x0.73) |
| Beskrivelse: | IC OPAMP NANO 20KHZ WLP-6 |
| Nuværende - Forsyning: | 700nA |
| Nuværende - Output / Channel: | 10mA |
| Nuværende - Input Bias: | 40pA |
| Forstærker Type: | General Purpose |
| -3db båndbredde: | - |
| Email: | [email protected] |