Købe MAX4091AUK+T med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 6 V, ±1.35 V ~ 3 V |
|---|---|
| Spænding - Indgangsforskydning: | 30µV |
| Leverandør Device Package: | SOT-23-5 |
| Slew Rate: | 0.2 V/µs |
| Serie: | Beyond-the-Rails™ |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | SC-74A, SOT-753 |
| Output Type: | Rail-to-Rail |
| Andre navne: | MAX4091AUK+T-ND MAX4091AUK+TTR MAX4091AUKT |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | MAX4091AUK+T |
| Få båndbreddeprodukt: | 500kHz |
| Udvidet beskrivelse: | General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail SOT-23-5 |
| Beskrivelse: | IC OPAMP GP 500KHZ RRO SOT23-5 |
| Nuværende - Forsyning: | 130µA |
| Nuværende - Output / Channel: | - |
| Nuværende - Input Bias: | 20nA |
| Forstærker Type: | General Purpose |
| -3db båndbredde: | - |
| Email: | [email protected] |