Købe MAX44286HAZS+T med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±): | 1.6 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spænding - Indgangsforskydning: | 7µV |
| Leverandør Device Package: | 4-WLP (0.76x0.76) |
| Slew Rate: | 0.08 V/µs |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 4-XFBGA, WLBGA |
| Output Type: | - |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | MAX44286HAZS+T |
| Få båndbreddeprodukt: | 200kHz |
| Udvidet beskrivelse: | Current Sense Amplifier 1 Circuit 4-WLP (0.76x0.76) |
| Beskrivelse: | IC AMP CURRENT SENS 200KHZ 4WLP |
| Nuværende - Forsyning: | 12.5µA |
| Nuværende - Output / Channel: | - |
| Nuværende - Input Bias: | 1nA |
| Forstærker Type: | Current Sense |
| -3db båndbredde: | - |
| Email: | [email protected] |