Købe MAX5454EUB+ med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tolerance: | - |
| Temperaturkoefficient (Typ): | 35 ppm/°C |
| Taper: | Linear |
| Leverandør Device Package: | 10-uMAX |
| Serie: | - |
| Modstand - Visker (Ohms) (Typ): | 225 |
| Modstand (ohm): | 100k |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal vandhaner: | 256 |
| Antal kredsløb: | 2 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Hukommelsestype: | Volatile |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | MAX5454EUB+ |
| grænseflade: | Up/Down (U/D, INC, CS) |
| Funktioner: | - |
| Udvidet beskrivelse: | Digital Potentiometer 100k Ohm 2 Circuit 256 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 10-uMAX |
| Beskrivelse: | IC POT DGTL DUAL 256-TAP 10-UMAX |
| Konfiguration: | Rheostat |
| Email: | [email protected] |