Købe MAX6604AATA+T med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 2.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Topologi: | - |
| Leverandør Device Package: | 8-TDFN (2x3) |
| Serie: | - |
| Sensortype: | Internal |
| Sensing Temperatur: | -20°C ~ 125°C |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Output Type: | 2-Wire Serial, I²C/SMBUS |
| Output Fan: | No |
| Output Alarm: | Yes |
| Andre navne: | MAX6604AATA+ MAX6604AATA+TTR MAX6604AATA+TTR-ND |
| Driftstemperatur: | -20°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | MAX6604AATA+T |
| Fungere: | Temp Monitoring System (Sensor), DIMM DDR Memory |
| Udvidet beskrivelse: | Temp Monitoring System (Sensor), DIMM DDR Memory -20°C ~ 125°C Internal Sensor 2-Wire Serial, I²C/SMBUS Output 8-TDFN (2x3) |
| Beskrivelse: | IC TEMP SENSOR DDR MEMORY 8TDFN |
| Nøjagtighed: | ±3°C(Max) |
| Email: | [email protected] |