Købe MAX6641AUB92+ med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Topologi: | ADC, PWM Generator, Tach Counter |
| Leverandør Device Package: | 10-uMAX |
| Serie: | - |
| Sensortype: | Internal and External |
| Sensing Temperatur: | 0°C ~ 125°C, 0° ~ 255°C |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Type: | SMBus |
| Output Fan: | Yes |
| Output Alarm: | Yes |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | MAX6641AUB92+ |
| Fungere: | Fan Control, Temp Monitor |
| Udvidet beskrivelse: | Fan Control, Temp Monitor 0°C ~ 125°C, 0° ~ 255°C Internal and External Sensor SMBus Output 10-uMAX |
| Beskrivelse: | IC TEMP MONITOR SMBUS 10UMAX |
| Nøjagtighed: | ±4°C(Max) |
| Email: | [email protected] |