Købe MAX8555EUB+ med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 8 V ~ 13.25 V |
|---|---|
| Type: | N+1 ORing Controller |
| Leverandør Device Package: | 10-uMAX |
| Serie: | - |
| Forhold - Indgang: Output: | N:1 |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | MAX8555EUB+ |
| Intern switch (s): | No |
| FET Type: | N-Channel |
| Udvidet beskrivelse: | OR Controller N+1 ORing Controller N-Channel N:1 10-uMAX |
| Beskrivelse: | IC OR CTRLR N+1 10UMAX |
| Forsinkelsestid - OFF: | 100ns |
| Nuværende - Forsyning: | 2mA |
| Nuværende - Output (Max): | - |
| Applikationer: | Redundant Power Supplies, Telecom Infrastructure |
| Email: | [email protected] |