Købe MAX8688BLETG+ med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | - |
| Leverandør Device Package: | 24-TQFN (4x4) |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | MAX8688BLETG+ |
| Udvidet beskrivelse: | Power Supply Controller Power Supply Controller/Monitor 24-TQFN (4x4) |
| Beskrivelse: | IC PWR SUPPLY CTRLR/MONTR 24TQFN |
| Nuværende - Forsyning: | 6.7mA |
| Applikationer: | Power Supply Controller/Monitor |
| Email: | [email protected] |