Købe MAX8830EWE+T med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply (Min): | 2.7V |
|---|---|
| Spænding - Forsyning (Max): | 5.5V |
| Spænding - Output: | 3.8 V ~ 5.2 V |
| Type: | DC DC Regulator |
| Topologi: | Step-Up (Boost) |
| Leverandør Device Package: | 16-UCSP (2.54x2.54) |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 16-WFBGA, CSPBGA |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal udgange: | 5 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | MAX8830EWE+T |
| Intern switch (s): | Yes |
| Frekvens: | 1MHz |
| Udvidet beskrivelse: | LED Driver IC 5 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) I²C Dimming 10mA, 320mA (Flash) 16-UCSP (2.54x2.54) |
| Dæmpning: | I²C |
| Beskrivelse: | IC LED DRIVER RGLTR DIM 16UCSP |
| Nuværende - Output / Channel: | 10mA, 320mA (Flash) |
| Applikationer: | Backlight, Camera Flash |
| Email: | [email protected] |