Købe MAX9621AUB+ med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Hall Effect Sensor |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 10-uMAX |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Type: | Analog, Digital |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | MAX9621AUB+ |
| grænseflade: | 2-Wire |
| Input Type: | Logic |
| Beskrivelse: | IC HALL EFFECT SENSOR 10UMAX |
| Nuværende - Forsyning: | 1mA |
| Email: | [email protected] |