Købe MAX9788EWP+TG45 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Class G |
| Leverandør Device Package: | 20-WLP (2.52x2.08) |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 20-WFBGA, WLBGA |
| Output Type: | 1-Channel (Mono) |
| Andre navne: | MAX9788EWP+TG45-ND MAX9788EWP+TG45TR MAX9788EWPTG45 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Output Power x Kanaler @ Load: | 2.4W x 1 @ 8 Ohm |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | MAX9788EWP+TG45 |
| Funktioner: | Depop, Differential Inputs, Shutdown |
| Udvidet beskrivelse: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) Class G 20-WLP (2.52x2.08) |
| Beskrivelse: | IC AMP AUDIO PWR 2.4W MONO 20WLP |
| Email: | [email protected] |