Købe MAX9890AEBL+T med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 9-UCSP |
| specifikationer: | 36dB |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 9-WFBGA, CSPBGA |
| Andre navne: | MAX9890AEBL+T-ND MAX9890AEBL+TTR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal kanaler: | 2 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | MAX9890AEBL+T |
| grænseflade: | Analog |
| Fungere: | Noise Reduction |
| Udvidet beskrivelse: | Audio Noise Reduction 2 Channel 9-UCSP |
| Beskrivelse: | IC SUPP CLICK-POP 9-UCSP |
| Applikationer: | Consumer Audio |
| Email: | [email protected] |